Vyjádření společnosti k pohledávce v insolvenčním řízení společnosti BANCIBO, SE

MSc. Jiří Kubelka, MBA – BANCIBO, SE

Společnost GLOCIN Limited se přihlásila v insolvenčním řízení společnosti BANCIBO, SE se svojí pohledávkou, která vznikla na základě uzavřeného obchodního vztahu v minulosti a kdy plnění ze strany společnosti BANCIBO, SE přes skutečnost, že jsme ke splnění povinností opakovaně společnost BANCIBO vyzývali a poskytli jí dostatečný prostor ke splnění všech dodávek a služeb, tedy kdy uvedené plnění bylo ze strany společnosti BANCIBO a zejména jejího faktického vlastníka, pana Jiřího Kubelky, mařeno. Nijak nás tato situace netěší, ale stejně jako v jiných případech, tak i zde budeme zcela a plně vymáhat naše investované prostředky po dlužníkovi a chránit naše dobré jméno a pověst. Jsme přesvědčení, že výsledné řešení situace umožní ochránění oprávněných zájmů naší společnosti.

Redakce Glocin news

Foto zdroj: ciorevieweurope.com

2 comments on “Vyjádření společnosti k pohledávce v insolvenčním řízení společnosti BANCIBO, SE

  1. Dobrý den, velice bych ocenil, kdybyste prozradili alespoň předběžné termíny (týdny, měsíce, roky?), kdy začnete opět vyplácet slíbené úroky tak, abych si jako Váš zákazník mohl zpracovat svůj podnikatelský plán pro r. 2023. V některých odpovědích odkazujete na helpdesk nebo poradenskou linku, ale není k dispozici jakýkoli odkaz, tak prosím o jeho jasné uvedení. Děkuji za odpověď.
    Ivan Landa

    1. Dobrý den. Prosím, s těmito okruhy otázek se prosím obracejte na klientskou podporu společnosti Glocin. Děkujeme a hezký den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *